PERFO LINEA a. s.


PERFO LINEA a. s. je největším výrobcem a dodavatelem děrovaných plechů, tahokovu, ocelových roštů,schodišťových stupňů, ocelových dopravních pásů, plotů a pletiv v České Republice. PERFO LINEA a. s. je členem asociace evropských perforátorů EUROPERF. 
PERFO LINEA je značkou ověřené kvality, stability, serióznosti a tradice výroby od roku 1936. Zhlédněte naše video.  Široký sortiment produktů se využívá v moderní architektuře, stavebnictví, zemědělství, potravinářském, chemickém a těžebním průmyslu. V Chrudimi se nachází sídlo firmy a prodejní sklad. V Prostějově vyrábíme na zakázku perforované materiály z oceli, nerezu, hliníku, pozinkovaného plechu a jiných hutních materiálů. Nabízíme více než 600 skladových položek děrovaných plechů, 100 položek tahokovu a 40 položek ocelových roštů k okamžitému odběru ve skladech a e-shopu. V ČR vyexpedujeme zboží dle vzájemné dohody, jedním dnem počínaje. Vaše zboží odchází perfektně zabaleno! Rozvoz zajišťují smluvní dopravci, kteří umí manipulovat se zbožím.Objednané zboží si můžete sami vyzvednout ve skladech v Chrudimi, Májov 1262 anebo v Prostějově, Šlikova 9.   
Do východoevropských zemí firma úspěšně exportuje od roku 2004. Certifikaci systému managementu kvality dle ISO 9001:2000 firma získala v roce 2002.


TECHNOTRON-METAL s. r. o.  

TECHNOTRON-METAL s. r. o. je největším výrobcem tahokovu v České republice. Dalšími vyráběnými produkty jsou výrobky z tahokovu, například tahokovové rošty a stupně, podhledy z tahokovu a hliníkové ploty z tahokovu. Tahokov, děrované plechy, ocelové rošty a hliníkové ploty dodáváme dle Vašich potřeb na zakázku i jako skladové pozice. Přijďte si vybrat z nejširšího sortimentu děrovaných materiálů a tahokovu do našeho prodejního centra ve Frýdku-Místku, nebo navštivte  e-shop.


PERFORA spol. s r. o. 

PERFORA spol. s r. o. působí na Slovensku od roku 1996. Nyní disponuje nejširší nabídkou perforovaných materiálů na slovenském trhu. Sortiment zahrnuje děrované plechy, tahokov, podlahové rošty, schodišťové stupně a lemovací profily např., které mají skladem. Od roku 2006 je PERFORA spol. s r. o. držitelem certifikátu kvality ISO 9001. Vyberete si ze široké nabídky včetně nabídky na e-shopu.


 

Perfo_Trend_2015 (526kb)